Lineup 2022

CHASE & STATUS

CHASE & STATUS

Chase & Status to twórcy kultowych „End Credits”, „Pieces” czy „No Problem”, rzuca gromy na światowej muzycznej scenie już od ponad dekady.

2MANYDJS

2MANYDJS

2MANYDJS to jedni z najważniejszych postaci na scenie elektronicznej, którzy w znaczny sposób ukształtowali współczesne brzmienie klubowe.

PRO8L3M

PRO8L3M

PRO8L3M, jedno z największych objawień polskiej sceny hip-hopowej obok którego nie można przejść obojetnie. Od momentu debiutu w 2013 roku..

METRIK

METRIK

Metrik to gwiazda gatunku, jest uznawany za jednego z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum&bass.

CULTURE SHOCK

CULTURE SHOCK

Culture Shock, czyli brytyjska legenda drum’n’bass, która odcisnęła ogromne piętno na współczesnej scenie muzyki klubowej..

CATZ 'N DOGZ

CATZ 'N DOGZ

Catz 'N Dogz to jeden z najważniejszych polskich projektów na swiatowej scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat.

BITAMINA

BITAMINA

Zespół Bitamina powstał z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów oraz wrażliwości z jaką trafiają do fanów.

ŁONA I WEBBER

ŁONA I WEBBER

Łona i Webber to pochodzący ze Szczecina skład, który na nowo zdefiniował polski hip hop, nadając mu zupełnie innego wymiaru..

THIRD SON

THIRD SON

Pochodzący z muzycznej rodziny Third Son już od najmłodszych lat uczył się w kierunku profesjonalnego muzyka..

MIĘTHA

MIĘTHA

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści w pół roku napisali i nagrali ich debiutancką płytę Audioportret..

RAU PERFORMANCE

RAU PERFORMANCE

Raper, producent, autor teledysków i po prostu człowiek-orkiestra! Tomasz Rałowski znany jest w szerszych kręgach jako RAU PERFORMANCE.

Sponsor Główny

Partner Foto & Video

Sponsorzy

Partner Zawodów

Partnerzy

Media

Organizator

Bilety

©2024 GoFest
Made in Poland by digitalex