Pierwsze ogłoszenie SnowFest Festival 2023

Cztery miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy - X edycji SnowFest Festival 2023!

Łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, zimowych zawodów sportowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski - Szczyrku! To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób, którym obce jest pojęcie „zimowego snu”, a także tych, którzy kochają się bawić - nie patrząc na porę roku.

DIMENSION

3 i 4 marca na kilku scenach wystąpią m.in ogłoszeni właśnie Dimension, który zafunduje swoim słuchaczom wielowymiarową muzyczną podróż. Z jednej strony undergroundowe brzmienia, z drugiej radiowy vibe, oto skrajności, po jakich swobodnie się ślizga.

FISH EMADE TWORZYWO

Szczyrku pojawią się także uznane polskie marki jak Fisz Emade Tworzywo, czyli grupa, która powstała w 2002 roku w Warszawie, z inicjatywy braci: producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra „Emade” Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza „Fisza” Waglewskiego.

BASS ASTRAL

Po raz pierwszy zagra Bass Astral – artysta, który przedefiniował polską muzykę elektroniczną, podnosząc ją do rangi poezji. Wizjoner-alchemik, który znalazł przepis na syntetyczne złoto i koduje tę energię w dźwiękach.

AN ON BAST

Brzmienia klubowe reprezentować będzie także An On Bast, która swoimi koncertami zachwyciła publiczność wielu klubów i festiwali na świecie.

ASTHMA

SnowFest Festival to nie tylko elektronika i szeroko pojęta alternatywa, ale także hip-hop, który reprezentować będzie asthma, który zwrócił na siebie uwagę już ponad rok temu wydając swój pierwszy polskojęzyczny utwór, Centrala.