SnowFest Games

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych eventów feestyle’owych w tej części Europy.

Przyśpieszenie i prędkość zawodników na skoczni gwarantuje Porsche Taycan GTS Sport Turismo oraz Porsche Centrum Katowice - Partnerzy tegorocznych zawodów.

SnowFest Games 2024 wchodzą w nowy wymiar za sprawą rangi FIS Rails przyznanej zawodom przez FIS - Międzynarodową Federację Narciarską i Snowboardową.

Rywalizacja w 2024 roku przebiegać będzie w konkurencji FIS Rails, co oznacza, że podziwiać będziemy spektakularne tricki na hopach i poręczach w wykonaniu zadowodniczek i zawodników w kategorii Freeski oraz Snowboard.

Nie zabraknie również konkursu SAMSUNG BEST TRICK JAM SESSION, podczas którego zawodniczki i zawodnicy, prezentując swoje popisowe tricki, rywalizować będą nie tylko o ocenę sędziów i uznanie publiczności, lecz także o atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę SAMSUNG.

Dodatkowo, SAMSUNG BEST TRICK JAM SESSION przebiegać będzie w zupełnie nowej, wyjątkowej odsłonie, o czym przekonamy się na miejscu. Szykujcie telefony, ponieważ będzie co podziwiać i rejestrować.

Pobierz Regulamin Samsung Best Trick

Poznaj Riderów SnowFest Games 2024

Zawody SnowFest Games 2024 będzie można zobaczyć w ramach udziału w SnowFest Festival 2024 oraz On-Line na kanale Youtube oraz na platformie Facebook.

Obejrzyj zawody SnowFest Games 2023

Pula nagród

Łączna pula nagród pieniężnych w zawodach SnowFest Games 2024 wynosi 20.000 zł a nagrodą dodatkową za I miejsce będzie udział w Porsche Experience, ufundowane przez Sponsora Zawodów.

Nagroda specjalna przyznana zostanie także w konkursie SAMSUNG BEST TRICK JAM SESSION. Wśród nagród znajdą się również nagrody rzeczowe, ufundowane przez SnowFest Festival oraz Sponsorów zawodów.

Obiekt skoczni

Ranga FIS zobowiązuje. Skocznia do przeprowadzenia konkurencji Fis Rails musi być zbudowana w sposób profesjonalny, bezpieczny i zgodnie z wymogami.

Zadba o to ekipa Vodasodova, jedna z najlepszych na świecie, która słynie z wyjątkowej precyzji do detali i unikalnych międzynarodowych projektów jak X-Games czy Air&Style.

Sponsor Główny

Partner Foto & Video

Sponsorzy

Partner Zawodów

Partnerzy

Media

Organizator

Bilety

©2024 GoFest
Made in Poland by digitalex