Drugie ogłoszenie SnowFest Festival 2023

W listopadzie poznaliście pierwszych wykonawców, którzy 3 i 4 marca wystąpią w Szczyrku.  Na festiwalu pojawi się m.in. legendarny Dimension, uwielbiani w kraju nad Wisłą – Fisz Emade Tworzywo, zaskakujący Bass Astral, wszechstronna An On Bast oraz liryczny mistrz asthma.

GOLDIE

Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączyli teraz – szef Metalheadz i uosobieniec muzyki bassowej – Goldie, który wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej – Medic MC.

GRUBSON

Na głównej scenie wraz z zespołem zagra wielbiany przez SnowFesto-wą publiczność pół-człowiek, pół-raper – Grubson.

RYSY

Pojawi się także unikatowy projekt Rysy, który prezentuje wszystko co najlepsze w klubowej elektronice.

PENDULUM

W dj-skiej odsłonie usłyszymy jedną z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem kontrowersyjnych kapel łączących drum`n bass, breakbeat oraz rock – Pendulum .

Największe święto muzyki i sportu zbliża się wielkimi krokami, więc nie czekajcie dłużej i zacznijcie planować już teraz czas na początku marca 2023 roku, gdyż bilety z pierwszych pul wyprzedały się przed czasem (dostępna jest obecnie limitowana pula karnetów Regular).

Warto rozejrzeć się także za noclegie, gdyż baza hotelowa na miejscu posiada swoje ograniczenia, zaś zainteresowanie festiwalem z roku na rok przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Sponsor Główny

Partner Foto & Video

Sponsorzy

Partner Zawodów

Partnerzy

Media

Organizator

Bilety

©2024 GoFest
Made in Poland by digitalex