Pierwsze ogłoszenie SnowFest Festival 2024

Na imponującym terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite wystąpi śmietanka zagranicznej oraz krajowej sceny muzycznej - od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną.

Niedołącznym elementem festiwalu są też zawody sportowe SnowFest Games, które w nadchodzącej edycji będą jeszcze bardziej spektakularne, bowiem organizatorzy nawiązali współpracę z PZN w celu przeprowadzenia zawodów rangi FiS w konkurencji Big Air.

RUDIMENTAL

Wśród pierwszych artystów ogłoszonych na edycję 2024 znaleźli się - Rudimental, których utwory regularnie lądują na szczytach list przebojów. Zespół otrzymał mnóstwo nagród - od Brit Award po MOBO, Urban Music Awards czy Global Awards i do dziś jest uznawany za jedną z największych gwiazd drum and bass.

DELTA HEAVY

Połamane dźwięki zaserwują też Delta Heavy. Duet zadebiutował w 2009 roku i szybko został zauważony przez legendarną wytwórnię RAM Records. To jej nakładem ukazały się ich dwa albumy i grubo ponad 20 singli i EP-ek.

LORDOFON

Lordofon serwuje chwytliwe popowe hity z autoironicznymi, słodko-gorzkimi i mocno nostalgicznymi tekstami piosenek, w których aż roi się od nawiązań do szeroko pojętej popkultury.

ŚW. BASS

Św. Bass to autorski projekt rapera Miłego Atz oraz dj-a i managera muzycznego Phunk’illa. Są ambasadorami sceny basowej w Polsce i z pewnością rozgrzeją publiczność zgromadzoną w Szczyrku do czerwoności.

Unikalne połączenie najlepszej muzyki,  zawodów sportowych SnowFest Games, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach i jednocześnie rozpoczęcie sezonu festiwalowego.

Do wydarzenia pozostały 4 miesiące, jest więc czas na zaplanowanie przyjazdu i odwiedzenie zimowej stolicy Polski. Należy już dzisiaj rozglądać się za noclegami, gdyż wolne pokoje i kwatery szybko się zapełniają.

Pierwsza pula biletów „Early Bird“ została wyprzedana przed czasem, a obecnie można zakupić dwudniowe karnety „Early Regular“ w promocyjnej cenie 249 zł.

Do zobaczenia, hej!

Odwiedź nasze kanały społecznościowe ✌😊

Sponsor Główny

Partner Foto & Video

Sponsorzy

Partner Zawodów

Partnerzy

Media

Organizator

Bilety

©2024 GoFest
Made in Poland by digitalex