Lineup 2024

RUDIMENTAL

RUDIMENTAL

Rudimental, których utwory regularnie lądują na szczytach list przebojów do dziś jest uznawany za jedną z największych gwiazd sceny drum and bass.

RöYKSOPP

RöYKSOPP

Röyksopp nie zamyka się na jeden styl - w twórczości zespołu można usłyszeć nawiązania do synth popu, muzyki house, ambientu czy szeroko rozumianej elektroniki.

DELTA HEAVY

DELTA HEAVY

Duet Delta Heavy zadebiutował w 2009 roku i szybko został zauważony przez legendarną wytwórnię RAM Records. To jej nakładem ukazały się ich dwa albumy.

GERD JANSON

GERD JANSON

Gerd Janson ceniony jest za muzyczną wszechstronność i niemal encyklopedyczną znajomość muzyki, ale i też didżejskie umiejętności oraz doskonałe wyczucie parkietu.

DJ MARKY

DJ MARKY

Pochodzący z Sao Paolo DJ Marky rewelacyjnie miksuje, ma wyśmienitą selekcję oraz doskonale skreczuje - potrafi to nawet robić trzymając w ręku odwrócony gramofon!

PRO8L3M

PRO8L3M

Najnowsza płyta duetu ukazała się 1 grudnia a krążek "PROXL3M' zapowiada nową trasę koncertową. W jej ramach zespół wystąpi na SnowFest Festival w 2024 roku.

KAMP!

KAMP!

To będzie jedna z ostatnich i niepowtarzalnych szans, żeby zobaczyć Kamp! na żywo - po 15 latach istnienia grupa kończy swoją działalność!

LORDOFON

LORDOFON

Lordofon serwuje chwytliwe popowe hity z autoironicznymi, słodko-gorzkimi i mocno nostalgicznymi tekstami piosenek, w których aż roi się od nawiązań do szeroko pojętej popkultury.

KALIBER 44

KALIBER 44

Kaliber 44 można zaliczyć do pionierów oraz najważniejszych przedstawicieli hip hopu w Polsce.

ŚW. BASS

ŚW. BASS

Św. Bass to autorski projekt rapera Miłego Atz oraz dj-a i managera muzycznego Phunk’illa. Bez wątpienia są ambasadorami sceny basowej w Polsce.

GOORAL

GOORAL

Na SnowFest Festival 2024 Gooral będzie celebrował 20-lecie swojej działalności i w związku z tym zaplanował specjalny występ.

LAST ROBOTS

LAST ROBOTS

Jeśli kiedykolwiek znaleźliście się w sytuacji, że poszukiwaliście dobrej imprezy to na pewno ktoś wskazał adres, pod którym występowali Last Robots!

ROS ADDICTION & MC CONRAD

ROS ADDICTION & MC CONRAD

Ros to pierwszy Polak, który wystąpił w legendarnym londyńskim klubie Fabric. Pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukema w ramach cyklu FabricLive – „Bukem In Session”

MIKE FATE

MIKE FATE

Mike dzielił gramofony razem z takimi gwiazdami jak Alix Perez, Total Science, Loxy, Fracture, Om Unit, Skeptical.

SCENA JELENIA

SCENA JELENIA

Scena Jelenia ponownie zagości na SnowFest Festival 2024. Dowodzenie nad parkietem przejmą DJ-e związani z projektem „Łowcy”, a występ specjalny zaprezentuje Prawobrzeski Spleen feat. Hubert. & Friends. Do zobaczenia pod sceną, hej!

BLONDE MUSIC BAR

BLONDE MUSIC BAR

Blonde Music Bar powraca na SnowFest Festival 2024 w wielkim stylu. Przez dwa dni w igloo dominować będzie muzyka house a o atmosferę na parkiecie zadbają czołowi reprezentanci tego gatunku. Czy jesteście gotowi na house music all night long?

FUTURE CLUB

FUTURE CLUB

Na Snowfest Festival 2024 będzie jeszcze więcej muzyki! To za sprawą nowej sceny - Future Club! Spodziewajcie się oryginalnego miksu w rytmie muzyki house, klasycznego disco i rapu, a także autorskiej mieszanki nowości i największych elektronicznych bangerów, hej!

GARAGE STAGE

GARAGE STAGE

Street food najlepiej smakuje przy dobrej muzyce, dlatego z radością ogłaszamy nową scenę podczas SnowFest Festival 2024. Na Garage Stage, którą znajdziecie w naszej strefie 𝗙𝗼𝗼𝗱 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁 zagrają BC, Mr. G, DJ Ure i Casey Ryback.

SCENA 1664 BLANC

SCENA 1664 BLANC

W tym roku SnowFest Festival 2024 powiększamy o magiczną przestrzeń Deptaku nad Żylicą To właśnie tam znajdować się będzie kobaltowa strefa 1664 Blanc.

Obecnie można zakupić dwudniowe karnety z puli „Last Call“ w cenie 399 zł.

Odwiedź nasze media społecznościowe

Sponsor Główny

Partner Foto & Video

Sponsorzy

Partner Zawodów

Partnerzy

Media

Organizator

Bilety

©2024 GoFest
Made in Poland by digitalex